34 AKADEMİ

IT EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ

HAKKIMIZDA

34 Akademi yaklaşık 10 senelik tecrübeyi kurum ve kuruşlarla paylaşmak üzere, 2014 yılında “Eğitim Danışmanlık Firması” unvanı ile faaliyete geçmiştir.

Sektörün önde gelen eğitmenlerinin bir araya gelerek oluşturduğu oluşum kurum ve kuruluşlara en üst seviyede ihtiyaçları çerçevesinde eğitimler vermeyi planlamaktadır.

34 Akademi, Eğitim sektörünün öncü kuruluşlarının bünyesinde kurumlara eğitimler veren eğitmenlerimizi, bir aracı kurum olmadan sizlerle buluşturmayı planlamaktadır.

Genel tanım olarak, “Kurum ve Kuruluşların Eğitim Çözüm Ortağıyız” söylemiyle yola çıkan kurumumuz sektörün en iyilerini sizlerle buluşturmayı prensip edinmiş, kalite çizgisini en üst seviyeye çıkarmak için tüm özveriyi sergilemeyi vaat etmiştir.

34 Akademi olarak, ihtiyaç çerçevesinde sunulması gereken en uygun eğitim programlarının belirlenmesi, ihtiyaçlarınız çerçevesinde sizlere en uygun içeriklerin sunulması için gerekli danışmanlıkların gerçekleştirilmesi de görev tanımlarımızda yer almaktadır.

Ayrıca bünyemizde sunulan eğitimlerle ilgili, ihtiyaçlar çerçevesinde kurum ve kuruluşlara, sektörde ki uzman arkadaşlar tarafından her türlü danışmanlık hizmeti de verilmektedir.

34 Akademi olarak çalıştığımız kurum ve kuruluşlarla yalnız 1 kere değil var olduğumuz sürece çalışmaya planlamaktayız. 34 Akademi olarak her ne kadar bir şirket hüviyetinde olsak ta, tüm çalıştığımız kurumların yan kuruluşuyuz söylemini karşılıklı olarak hissetmek arzusundayız.