34 AKADEMİ

IT EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

34 Akademi bünyesinde eğitim veren eğitmenlerimiz sektör tecrübelerini IT alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verecek şekilde yazılımdan, sisteme, web tasarımından network kurulumu ve yönetimine, office yazılımlarının etkin kullanımına kadar spesifik konularda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Hedeflerinize ulaşırken bilgi teknolojileri altyapılarını daha etkin ve efektif olarak kullanabilmeleri için, IT strateji ve yatırımlarının uygulanmasına ve belirlenmesine katkı sağlamaktayız.

Network, Storage, server,bilgi güvenliği gibi IT nin en kritik noktalarında sizler için en uygun ve uyumlu teknolojileri öneriyoruz. Toplam sahip olma maliyeti (TCO ) ve Yatırım geri dönüşü (ROI) analiz çalışmaları ile sadece kısa vadeli değil, orta ve uzun vadeli hedefler de gözetilerek en etkin çözümleri sunuyoruz.

IT İş Süreçleri ve İşleyiş Prosedürleri hazırlanması ve uygulanmasında IT ekibinizle işbirliği içerisinde hareket ederek çalışma planları ve uygulama degerlendirme çalışmaları ile verimlilik ve karlılığınıza katkı sağlayacak IT projeleri üretiyoruz.